HABERLER

MERVE GÜLSÜM’DEN MONA LİSA GİBİ ŞARKI “GİTME”!

Yaşanmış aşk hikayeleri meşhurdur sanat dünyasında özellikle şarkılarda. “Gitme” tam da böyle bir şarkı. Yaşanmış bir aşk hikayesi. Merve Gülsüm’ün kaleminden dudaklarından ve gitarının tellerinden dökülen…

Ankara’da İngilizce öğretmenliği yapan Merve Gülsüm çocuk yaşlarında müziğe merak saldı. ilk şarkısını on bir yaşında yapan sanatçı halen üretmeye devam etmekte. Ürettiği şarkıları YouTube kanalından da paylaşan sanatçı Majör Stüdyo Ses Yarışmasına zorla ikna edilerek katıldı. Merve dereceye giremese de yaptığı şarkılarla yapımcılarının dikkatini çekti ve uzun zamandır hayallerini süsleyen proje fikri hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştü.

Sözü ve müziği kendisine ait “Gitme” şarkısının düzenlemesi Ozan Gülek’e ait. Şarkıda kullanılan gitarlar Caner Güneysu’ya ıslık ve harmonika ise Cenk Alptekin’e ait. Gitme şarkısının klibinde ise Merve’yi şarkıyı tek başına anlatırken görüyoruz. Mimikleriyle hüznünü ve mutluluğunu yansıtan sanatçı şarkısını ilk kez düzenlenmiş duyduğunda mutluluktan ağladığını, klip ortaya çıktığında ise gururunu anlatamadığını ifade etti.

Majör Stüdyo ekibinin 5 saat gibi kısa bir sürede çektiği klip efektlerle güçlenip tamamen sanatçının bu ilk klibinde yüzünün tanıtılması için hazırlandı. Yani klipte gözünüzü Merve Gülsüm’den alamayacaksınız.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.