HABERLER

GÜNSELİ DENİZ'İN ABİSİ İLE İLGİLİ TEDİRGİNLİĞİ!

Tüm dünyayı tedirgin eden virüs salgını ile ilgili sanatçılar, sosyal medya hesaplarından ”evinizde kalın” çağrısı yaparak halkı bilinçlendirmeye devam ediyor.

Genç ve başarılı sanatçı ”Günseli Deniz” de sosyal medya hesabından doktor olan abisi için hem destek mesajı gönderdi hem de tedirginliğini ve korkusunu dile getiren notunu sevenleriyle paylaştı. ”Günseli Deniz”, virüs salgını ile ilgili sosyal medya hesaplarından doktor olan ve görev başında olan abisiyle bir fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü; 

 ”Herkes evinde ve güvende olmasına rağmen sıkılıyor olmaktan şikayet ederken, onlar hastanede tehlike içinde görev yapmaya devam ediyorlar. Onların da ailesi var, onlar da bizim gibi evde eşine, çocuğuna virüs taşımaktan korkuyorlar ama şikayet etmiyorlar. Onlardan biri de benim abim. Lütfen evde daraldım, yapacak bir şey bulamıyorum dediğinizde bunu aklınıza getirin ve lütfen hayatta her zaman bulunduğunuz duruma minnettar olun. Doktorlarımız, hemşirelerimiz sürekli aklımızdasınız, Allah sizleri korusun.”

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.