SANATÇI RÖPORTAJLARI

NEDİM ZEPER

Nedim-Zeper

Röportaj konuğum; “Ayrılık,Şakası Yok Bunun” isimli dillere düşmüş şarkısıyla tanıdığımız,yıllardır müzik severlere birbirinden güzel şarkılar sunmaya devam eden ve son single’ı BBB ile oldukça beğeni kazanan NEDİM ZEPER

ŞEHNAZ GÜL: En baştan başlamak istiyorum.”Ayrılık,Şakası Yok Bunun” şarkının dillere düşeceğini tahmin etmiş miydin?

NEDİM ZEPER: Şakası yok şarkısını bir karlı günde okumuştum sabaha karşı çıkıp gökyüzüne bakıp gülümsediğim gün geldi aklıma , sanırım o gülümseme anlatıyor sorunuzun cevabını.

ŞEHNAZ GÜL:ve yaz başında “BBB-Beni Bana Bırak” tek şarkıdan oluşan single’ın dijital platformlarda yerini aldı.”BBB” kimlerin imzasını taşıyor?

NEDİM ZEPER:“BBB”nin söz ve müziği Ömer Bayramoğlu’na, aranjörlüğü ise Oya Ayman yaptı.Bahçekat Stüdyosu’nda kayıtlar alındı.Klibimizi Barış Kirimselioğlu yönetmenliğinde Şile’de çektik.

ŞEHNAZ GÜL: Şarkınla aynı anda,klibini de yayınladın.Şarkının ruhunu yansıtan,çok güzel bir klip olmuş.Klip çekimleri ve hazırlık sürecinden bahseder misin okuyucularımıza?

NEDİM ZEPER: Son dakika klibi diyelim.Biz klip ile ilgili son ana kadar stüdyo çekimi yapmaya karar vermiştik.Son anda gorüntü yönetmeni hadi gerçek hayata gidelim dedi, kendimizi yollarda bulduk.Gezerek ve eğlenerek yaptığımız sıcak bir yaz klibi oldu.

Aynı zamanda kitap yazıyorum”

ŞEHNAZ GÜL: Yeni bir projen var mı ? Albüm hazırlığı ya da başka bir proje?

NEDİM ZEPER:Ben Eylül ayını çok severim Eylül ayına özel şarkılar yolda.Aynı zamanda kitap yazıyorum.İlk kitabım “Eskimiyorsun İçimde” adlı kitaptı.Orada aldatan erkeği yazdım.İkinci proje de yolda.Çok hayata dair bir kitap.Sizden.bizden çok hikaye var içinde.

ŞEHNAZ GÜL:Dinleyenlerin seninle ilgili haberlere,konser takvimine nerelerden ulaşabilir?

NEDİM ZEPER:Sosyal mecra adreslerimden tüm detayları takip edebilirler.

ŞEHNAZ GÜL:Çok teşekkür ederim,son olarak eklemek istediklerin var mı?

NEDİM ZEPER:Müzik adına yaptığınız çalışmalar için teşekkür ederim.Hep müzik dostu kalmanızı dilerim.Sahicilikle kalın …

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.