SANATÇI RÖPORTAJLARI

ECE SEÇKİN

ece32488b      Röportaj konuğum: 2013 yılında “Bu Ne Ya” isimli albümüyle oldukça iddialı bir çıkış yapan ve başarısını “Şok Oldum” ile sürdüren ECE SEÇKİN

ŞEHNAZ GÜL:Aynı zamanda hukuk fakültesi öğrencisisin.Hukuk eğitimi almaya nasıl karar verdin?

ECE SEÇKİN:Lisedeyken üniversite sınavına hazırlanıyordum.Son sene ders çalışmaya başladım ve hukuk fakültesini kazandım.Sanırım yanlışlıkla oldu 🙂

ŞEHNAZ GÜL:Müzik alanındaki başarılarınla ailen gurur duyuyor ve mutlu oluyordur elbet.Öğrencilikle birlikte müziği yürütmek zor olsa gerek.Bu konuda ailen ne diyor?

 ECE SEÇKİN:Ailem her zaman kendi verdiğim kararlarımın destekçisi oldu.Müzik alanında en büyük destekçim ailem ama okulu bitireceğime dair onlara söz verdim.

Kaderci bir insanım”

ŞEHNAZ GÜL: Kenan ve Ozan Doğulu ile tanıştıktan sonra DOĞULU desteği ile müziğe profesyonel olarak adım attın. Eğer böyle bir tanışma olmasaydı da ECE SEÇKİN yine albüm yapar mıydı?

ECE SEÇKİN:Ben kaderci bir insanım.Kaderimde bu meslek kesinlikle olduğu için şuan bu piyasadayım.Bu nedenle yine kaderde biryerlerde müzik beni bulurdu diye düşünüyorum.

ŞEHNAZ GÜL:ŞOK OLDUM” un klibi oldukça beğeni topladı.Harika bir klip olmuş.Ekip olarak titizlikle ve özenle hazırlanıldığı çok belli.Bize biraz hazırlık sürecinden bahseder misin?

ECE SEÇKİN: Ben bu klipte ağırlıklı olarak dans ettim.3 hafta kadar hazırlık aşaması yaşadık dans dersleri,styling,dekor’un tamamlanması 3 hafta gibi bir süremizi aldı.Bol bol prova yaptık.

ece32544Başarılı işler yapacağım”

ŞEHNAZ GÜL:Müzik ve hukukta kariyer hedeflerin neler?

ECE SEÇKİN:Hukukla ilgili hedefim öncelikli olarak okulu bitirmek.2 sene kaldı.Biran önce bitirmek ve avukat olmak istiyorum.Yakın zamanda bu mesleği yapar mıyım bilmiyorum ama müziğe kesinlikle devam edeceğim ve başarılı işler yapacağım.

ŞEHNAZ GÜL: Bu sene içinde yeni bir albüm düşüncesi var mı?

ECE SEÇKİN:Prodüktörüm Ozan Doğulu ile bu yaz için yeni bir single projemiz var.Yeni bir single yaptım.Albüm için erken olduğunu düşünüyorum ama bu süreçte sürekli repertuar topladığım için seneye pat diye albüm de patlatabilirim 🙂

 

  

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.