HABERLER

BELMA ŞAHİN’DEN “VE BEN” YAYINDA!

Herkesin içinde sakladığı, ne acılar, ne üzüntüler vardır kim bilir. İşte, Belma Şahin, bu parçayı tam da, herkesin adına bu tarz duygularla yüzleşmek ve bir parça da olsa, dinleyenlere daha iyi hissettirmek için hazırladı. 

Türk Pop müziğine, ilk olarak 2017 senesinde “İki Cihan” isimli feat çalışmasıyla hızlı bir giriş yapan, Belma ŞAHİN, farklı yorumu, geniş ses aralığı, dramatik ve değişik ses rengiyle ile büyük beğeni toplamıştı.    2018 yılında Serdar Ortaç’ın Yapımcılığını üstlendiği, bestesi Tarık İster – Serdar Ortaç, sözü Melda Gürbey’e ait “Adı üstünde” adlı single çalışmasıyla gündeme gelmişti. Ardından yine bir sene sonra, 2019 yılında,  Tarık İster ile “Ahım Var” adlı feat parçası ile çalışmalarına devam etmişti.

Seslendirdigi her sarki ile buyuk begeni toplayan BELMA ŞAHİN, ilk defa sözü ve bestesi kendisine ait “ Ve Ben…” adlı ilk tekli çalışmasıyla, tekrar dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Düzenlemesini, dillere dolanmış pek çok parçanın altında imzasını bulabileceğiniz, başarılı müzisyen Murat Yeter yaptı. 

Şarkının, klip çekimini ünlü yönetmen “ Tamer Aydoğdu”nun yaptığı, çok yalın ve naif bir klip eşliğinde, “ Ve Ben… ” adlı tekli çalışma,  Emre Grafson Müzik etiketi ile tüm digital platformlarda.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.