HABERLER

MERT NADİR’DEN İLK SINGLE “ADIM ADIM” YAYINDA!

Yeni dönemin güçlü isimlerinden olmaya aday Mert Nadir, R&B, synth pop gibi güncel akımların yoğun hissedildiği üç şarkıdan oluşan Ep’si ‘Adım Adım’ı Garaj Müzik etiketiyle 19 Haziran Cuma yayımlıyor.

Ep’i ile aynı adı taşıyan sözü, bestesi Mert Nadir’e aranjesi Mert Efe Koç ile ortak ilk single ‘Adım Adım’ın video klip yönetmenliğini Bedirhan Karakurluk üstlendi.

Hedefi yeni ve farklı sounda’larla üretime devam etmek

Sözü, müziği ve altyapısı kendisine ait olan ,‘Adım Adım’, ‘Gitme’, ‘Ne Var’ isimli şarkılar sanatçı için büyük anlam taşıyor. Yaşadığı farklı ruh hallerini temsil eden şarkılarda, bu zamana kadar etkilendiği olayları, kişileri, verdiği kararları ele almaya çalışan Mert Nadir, hedefini yeni ve farklı sound’larla üretime devam ederek alışılmışın dışında kaliteli ve yenilikçi işlerin altına imza atmak olarak tanımlıyor.

Şarkılarında güncel ve global sound’ları kullanmayı tercih eden Mert Nadir, vokallerin ön planda olduğu şarkılarda, kullanılan synthler arkadaki boşluğu doldurmak ve altyapıyı zenginleştirmek adına kullanıldı.

Mert Nadir 1997 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğundan beri müziğin hayatının her alanında yer alması ve sonrasında enstrümanlarla tanışması ile söz yazıp, beste yapmaya başladı. Mert Nadir ise bir süre önce katılmış olduğu TV müzik yarışmasındaki etkileyici performansıyla uzun bir süre başarısından söz ettirdi.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.