ETKİNLİK

‘EMRE YÜCELEN İLE SES ANALİZİ’ ANKARA ROUTE SAHNESİ’NDE!

“Emre Yücelen Şan Dersi” adlı YouTube kanalı ile 435.000 aboneyi geçen ve YouTube dünyasının fenomenleri arasında yerini alan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, ürettiği müzik temalı farklı video içerikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor!

YouTube kanalında gönüllü eğitmenlik yapan Emre Yücelen, yurt içi ve yurt dışından aldığı davetlere ekibiyle katılmaya ve uluslararası kültür-müzik elçiliği yapmaya devam ediyor. “Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri” kategorisinde, alanında ünlü müzisyenlerle arşivlik video röportajlara imza atıyor.

Pazar günleri gerçekleştirdiği canlı yayınlarda ise takipçilerinden gelen isteklere göre amatör ve profesyonel yorumcuların canlı performanslarının ses analizlerini yapıyor. Bu içeriği İstanbul’da BKM’de sahneye taşıyan Emre Yücelen, ilk kez 21 Nisan Pazar günü Saat: 18:00 de Route Sahnede Ankaralı takipçileriyle buluşuyor. Müzikli, eğlenceli ve eğitimli Emre Yücelen etkinliğinin biletleri biletixte ve Ankara Route Sahne gişesinde satışta…

Emre Yücelen, ayrıca 24 Nisan tarihinde Hacettepe Üniversitesi’nin daveti üzerine Teknokent Konferans Salonu’nda saat: 12:30 da Hacettepeli’lerle söyleşi gerçekleştirecek.


Bilet satın almak için tıklayın

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.