HABERLER

ECE SEÇKİN’E AFRİKA’DA EVLENME TEKLİFİ!

Sevilen şarkıcı Ece Seçkin, Güney Afrika’daki klip çekimleri sırasında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Çağrı Terlemez’den evlenme teklifi aldı!

 

Bir an bile düşünmeden “Evet!”

Ünlü isim duygularını şöyle ifade etti: “Sanıyorum ki Dünya’nın en çılgın evlenme tekliflerinden birini geçtiğimiz günlerde Güney Afrika’da hem de klip setimde aldım. Sonsuzluğa gitmesini hayal ettiğim tereddütsüz bir ‘evet’ çıktı ağzımdan! Bütün bu sürpriz ve yaşadığım heyecan sanki rüya gibiydi. Ne hissettiğimi anlatmama bence gerek yok, gözlerimden belli olmuş zaten.

Ve tekrar seninle çıktığımız bu yolculuğa, gerçek aşka, saf sevgiye ve sana…

bir an bile düşünmeden EVET!”

Ece Seçkin klibe ve evlilik teklifine ilişkin olarak şunları söyledi: “Önümde Zulu kabilesinin falcısı olan değişik bir kız vardı ve bana fal bakıyordu, Çağrı ile geleceğimizden bahsediyordu. O esnada Zulu’lular ritüeli tam anlamıyla gerçekleştirebilmek için Çağrı’yı kendi yerel kıyafetlerini giydirmişler. Etrafımızda geleneksel dans başladı, aslında bir tören gibiydi diyebilirim. Sonra bizi bir yorganın altına aldılar ve sonsuza dek birbirimize sahip çıkmamız için öğütler verdiler. Çağrı’ya kabile reisinin eliyle yaptığı gerçek bir mızrak hediye edildi. Bunun sebebi de ailesini artık korumak zorunda olmasıymış. Bu arada Çağrı bu evlilik teklifi için 5 aydır planlama yapıyormuş. Ben de bu yoğun duygular ve şaşkınlık içerisinde ağlamaya başladım.”

Çiftin nişan törenini ise Eylül ayı içerisinde İstanbul’da yapması planlanıyor.


Ece Seçkin’in yeni şarkısına klip çektiği Güney Afrika’daki Zulu Kabilesi; yüzyıllardır aynı bölgede yaşamını sürdüren ve geleneklerini bozmadan yaşayan dünyadaki sayılı kabilelerdendir.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.