HABERLER

GÖKHAN TÜRKMEN AKUSTİK PROJESİNİN 3. KONSERİNİ VERDİ!

gokhan turkmen.JPG

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN

ALKIŞLARLA DOLU AKUSTİK KONSER ! 

 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, yoğun istek üzerine üçüncüsünü düzenlediği akustik konserini 27 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirdi. 
Tarihi 1885 – Ortaoyuncular Ses Tiyatrosu sahnesinde akustik projesinin konserlerine devam eden sanatçı, saat 20:30’da başladığı konserinde iki saat boyunca ara vermeden en sevilen şarkılarını seslendirdi. 
 
Gökhan Türkmen’i dinlemeye gelenler arasında ; Osman Sınav, Levent Yüksel, Emre Karayel, Tolga Çevik, Özgün, Özer Atik, Fırat Parlak, Aslı Demirer, Burcu Kısakürek, Emre Erdemoğlu gibi isimler vardı. 
KAYINVALİDESİ AYNI ZAMANDA EDEBİYAT ÖĞRETMENİYMİŞ! 
Gökhan Türkmen’in kayınvalidesi aynı zamanda lisede edebiyat öğretmeniymiş. 
Kayınvalidesi Fatma Aksoy’un   konseri dinlemeye gelenler arasında  olmasından dolayı daha da heyecanlı olduğunu dile getiren Türkmen sahneden inip teşekkürlerini ileterek. ellerinden öptü.

SES TİYATROSU’NDA KORKAK RÜZGARI!

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen sahnesine yetenekli sanatçı Aslı Demirer’i davet ederek birlikte seslendirdikleri Korkak şarkısını alkışlar eşliğinde söyledi. 

BÜTÜN EKİP SAHNEDE ! 

Sahne’de sevilen şarkılarından biri olan Taş’ı söylerken bir anda GTR Müzik ekibi ve Emre Karayel’in sahneye dahil olup, sürpriz yapmaları gecenin eğlencesi oldu. 
Başarılı tiyatro sanatçısı ve komedyen Tolga Çevik, Gökhan Türkmen  konserinin  sonuna doğru  ayağa kalkıp esprili hareketleri ile tiyatro salonunda bulunan dinleyiciler ile birlikte eğlenceli  dakikalar geçirdi. 
 
 
‘ Sen de, bizimle birlikte çocuklar için bir şey yap ‘ 
 
Gökhan Türkmen, aynı zamanda konser aracılığı ile  ‘Geleceğe Işık Tut’ sosyal sorumluluk projesine destek vererek, konseri izlemeye geleceklerden yanlarında getirmesini istediği  kitap, oyuncak ve kırtasiye malzemelerinitoplayarak, ihtiyacı olan okullara dağıtılmasını sağladı.  

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.