HABERLER

YAZIN “İLK ÖPÜCÜĞÜ” GÜLİZ AYLA’DAN

Guliz Ayla Foto (2).jpg

Yazın ‘İlk Öpücüğü’ Güliz Ayla’dan

Türk pop müziğinin güçlü kadın vokallerinden Güliz Ayla, iddialı şarkısı “İlk Öpücük Benden Olsun”la yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yılın aşk şarkıları listesine zirveden girmeye şimdiden aday olan Güliz Ayla’nın yeni şarkısı İlk Öpücük Benden Olsun, aşıkları yüreklendiren sözleri ve hareketli melodisiyle dinleyenlerin içini ısıtacak.

Gençlerin yeni favorisi Güliz Ayla, baharla birlikte yazı da etkisi altına alacak olan yeni şarkısıyla iddialı bir çıkışa daha hazırlanıyor. Hareketli melodisi ile gençlerin arasındaki buzları kırıp yeni aşkların yolunu açacak olan “İlk Öpücük Benden Olsun” şarkısıyla Güliz Ayla; Nisan’dan itibaren gençleri etkisi altına alacak.

İlk Öpücük Benden Olsun şarkısının özellikle genç kızlara aşklarını itiraf etmek konusunda cesaret veren sözleriyle dikkat çeken Güliz Ayla, şarkılarında kullandığı kendine özgü tınılarla da fark yaratmaya devam ediyor. Eğlenceli, doğal ve rahat kişiliğinin yansıdığı şarkısıyla önümüzdeki günlerde kalbini aşka açmak isteyenlerin duygularına tercüman olacak Güliz Ayla, İlk Öpücük Benden Olsun şarkısıyla yaz gelmeden dinleyenlerin içini ısıtacak.

 Güçlü sesi ve yorumuyla dikkat çeken Güliz Ayla, 16 yaşından beri sahne alıyor. Rock müzik yarışmalarında aldığı birinciliklerle müzik dünyasına adım atan 1988 doğumlu Güliz Ayla, kendisini neşeli ve olumlu biri olarak tanımlıyor. “Olmazsan Olmaz”  ve “Bahsetmem Lazım” şarkılarıyla çok başarılı bir çıkış yapan Güliz Ayla’nın şarkıları, kısa zamanda özellikle gençlerin diline pelesenk oluşuyla öne çıkıtı. 

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.