HABERLER

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN ANLAMLI MESAJ

GT

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN ANLAMLI MESAJ : 

” SEN DE BİZİMLE BİRLİKTE ÇOCUKLAR İÇİN BİR ŞEY YAP! ” 

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, yoğun istek üzerine  ikincisini düzenlediği akustik konserinde muhteşem sahne performansıyla yine  büyük alkış topladı.
Tarihi 1885 – Ortaoyuncular Ses Tiyatrosu sahnesinde verdiği konser ile yaklaşık 600 kişiye müzik ziyafeti yaşatan Türkmen, dillere pelesenk olmuş şarkılarının bulunduğu 22 şarkılık geniş repertuvarı ile seyircileri büyüledi.

  Gökhan Türkmen ‘i dinlemeye gelenler arasında ünlü yönetmen Nihat Odabaşı,  Ege Çubukçu, Ferhan Şensoy, Murat Güneş ve müzik eleştirmeni Yavuz Hakan Tok gibi isimler vardı.

SÜRPRİZLERLE DOLU BİR GECE!

Son dönemin en popüler düetlerine de imzasını atan Gökhan Türkmen sahnesinde güzelliğiyle büyüleyen başarılı yorumcu  Ayşegül Aldinç’i ve son dönemin en yetenekli isimleri arasında yer alan Aslı Demirer’i ağırladı.
Aslı Demirer ile de Korkak şarkısını seslendiren Gökhan Türkmen, kendisine hep bir ağızdan eşlik eden seyirciden büyük alkış aldı.
Sahnede yaptığı esprileri ve performansı ile  büyük beğeni toplayan Türkmen, Türkiye’de alışılagelmiş  sahne anlayışını değiştirdiği akustik konserlerinin devam edeceği müjdesini de verdi !
 

‘ Sen de, bizimle birlikte çocuklar için bir şey yap ‘ 

 Gökhan Türkmen, aynı zamanda konser aracılığı ile  ‘Geleceğe Işık Tut’ sosyal sorumluluk projesine destek vererek, konseri izlemeye geleceklerden yanlarında getirmesini istediği  kitap, oyuncak ve kırtasiye malzemelerinitoplayarak, ihtiyacı olan okullara dağıtılmasını sağladı.
‘ Sen de, bizimle birlikte çocuklar için bir şey yap ‘ diyen Gökhan Türkmen, konuşmalarında duyarlılığını ve çocukların geleceğimiz olduğu düşüncesine dile getirdi.
Gökhan Türkmen bir yandan yeni projeleri ve albüm çalışmasını sürdürürken, diğer yandan konserlerine ara vermeden devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.