HABERLER

BURÇAK “DÜNYA”

BURCAKBASIN1.jpg

Müzik sektörü yepyeni bir isim ile tanışıyor!

Türk müzik sektörüne yeni ve seçilmiş isimler katmayı kendine misyon edinmiş Sony Music’ten iddialı bir isim daha; BURÇAK!

DÜNYA adlı single çalışması ile bize “Boş Ver Canım” diyen Burçak, dokuz tamamlayıcıdan oluşan ekibi, yüksek enerjisi ve nev-i şahsına münhasır kişiliği ve şarkıları ile “Hey Maşallah” dedirtiyor.

Bestesi Colin Meijer ve Burçak’a, sözleri Burak Ozan’a ait olan DÜNYA adlı single çalışması ile karşımıza çıkan Burçak, dikkatleri üzerine toplayacağı gibi sektöre kendine has tarzı ile yazdığı sözlerle Burak ve yaratıcı beste ve aranjeleri ile Colin’i de kazandıracağa benziyor.

BURCAKBASIN2.jpg

Burçak, Pop ve diğer dünya müziklerinin etkisiyle harmanlanmış müzik tarzını ortaya koyuyor.Hollanda’da doğmuş ve Türk kökenli olmanın getirdiği katkılarla Burçak, Oryantel sound ve Pop Rock’ın muhteşem karşımını yakalıyor. Yüksek enerjili, rock gitarlar ve büyüleyici ritimlerle alışılagelmemiş canlı performanslar sergileyen Burçak şimdiden herkesi büyüleyeceğe benziyor.

Sony Music etiketi ile yayınlanan Dünya bugün itibari ile tüm radyo ve dijital kanallarda. Lirik Video ise sanatçının Youtube Vevo kanalında.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.