HABERLER

TUĞBA ÖZERK SİNEMA DÜNYASINDA

cantertip12x12

TUĞBA ÖZERK SAHNELERDEN SONRA 

       SİNEMA DÜNYASINDA “BENDE VARIM ” DİYOR…

Can Tertip’ sinema filminde Ümit Erdim ve Volkan Demirok ile kamera karşısına geçen Tuğba Özerk, önceden almış olduğu tiyatro eğitimiyle meslektaşlarını geride bıraktı.
                                                      TUĞBA ÖZERK “EĞİTİM ŞART ” DEDİ
Basðn-TugbaOzerk-2
 ‘Can Tertip’ sinema filmi şimdiden oyuncuların paylaşımları ile merak konusu oldu.

Başrollerinde Tuğba Özerk, Ümit Erdim, Volkan Demirok, Sinan Engin, Hakan Ural, Deniz Özerman, Tuna Orhan gibi isimlerin yer aldığı ‘Can Tertip’ filminin yapımcılığını Öner Arslanel, yönetmenliğini ise Burak Kuka üstlendi.Filmde yer alacak kadın oyuncunun; şarkı söyleyebilen ve oyunculuk eğitimi olması gerektiği için proje öncesinde birkaç kadın sanatçı ile deneme çekimleri gerçekleşti. Ardından eski yıllarda tiyatro eğitimi de almış olan Tuğba Özerk diğer adayları geride bırakıp projede yer aldı.

‘Can Tertip’ sinema filminde; Piyasayı dolandıran ve mafyadan kaçtığı sırada yakalanacağını anlayınca askere gitmek zorunda kalan bir dolandırıcı ile sürekli askere gitmek istemesine rağmen kilosu ve böbrek rahatsızlığı nedeniyle askere alınmayan fakat bir yolunu bularak kendini askere kabul ettiren bir Anadolu çocuğunun komik hikayesi konu alınıyor.

Tuğba Özerk’in Can Tertip filminde seslendirdiği  Yalancı Don Kişot şarkısının söz ve müziği sanatçının kendisine; düzenlemesi Onur Betin’e ait.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.