HABERLER

ÇELİK, EBRU POLAT İLE KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

unnamed

ÇELİK, EBRU POLAT İLE KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Sevgilimin dikkatini benden başka bir şeye verdiği her an onun beni aldatmasıdır
Bu sözler, “Benimki de Kalp” isimli şarkısının klibini müzik severlerin beğenisine sunmaya hazırlanan ve yeni şarkısında geçen “Her gönül yatak” sözünü çok kışkırtıcı bulduğunu söyleyen Pop müziğin en farklı isimlerinden Çelik’e ait.
1985 yılında başlayan ve 30 yılı bulan müzik serüveninde Hercai, Dilberim, Kızımız Olacaktı, Cici Kız, Sen Yoluna Ben Yoluma ve Meyhaneci gibi,  herkes tarafından klasik olarak kabul edilen şarkılara imza atan Çelik, bu kez yapımcı, prodüktör ve tasarımcı olarak karşımızda.
unnamed (11)
Kendi sınırlarını zorlamayı sevdiğini ve sürekli olarak kendini aşmaya çalıştığını söyleyen Çelik; işin en başından itibaren resimler, sözler ve müziklerin ahengi, klip aşaması ve bu yapım için hazırlanan özel makalesi de dahil olmak üzere kariyerinin en keyifli çalışmalarından birini yaptığını ifade ediyor.
Dijital platformdaki dağıtımının Avrupa Müzik tarafından yapıldığı, “Benimki de Kalp”  ismini verdiği şarkının düzenlemesi, “Hercai” ve “Ateşteyim” şarkılarının da aranjesini yapan, ülkenin en önemli müzisyenlerinden biri olan Ozan Doğulu’ya ait. Marşandiz stüdyolarında kayıtları tamamlanan ve İngiltere’de masteringi yapılan şarkıda, Çelik’e her zaman olduğu gibi ülkenin en önemli müzisyenleri eşlik etti.
Dinler dinlenmez, Evet bu tam da alıştığımız bir Çelik şarkısı dedirten bu şarkının klip senaryosu yine Çelik’e ait ve yönetmenliğini ise Onur Aldoğan yaptı. Ebru Polat,  ressam ve müzisyen İlker Aydemir tarafından resmi çizilen bir kadını canlandırarak klibe destek verdi.
İlk kez bir klipte izleyici bir resmin nasıl yapıldığını aşama aşama izlerken; resim, müzik, sinema, fotoğraf ve tiyatro sanatlarını bir arada izlemiş olacak.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.