HABERLER

YALIN’IN “BENİMKİ” REKORU

Yalin Cornetto Foto
 Yazın aşk şarkısı “Benimki” şimdiden milyonlara ulaştı.
  Yalın’ın, Cornetto için yazıp söylediği şarkı 30 milyon kez dinlendi!
   Bu yıl aşkta cesur olan kazanır diyen Cornetto, Yalın ile  işbirliğine devam ediyor. Proje kapsamında Yalın’ın yazıp  seslendirdiği yeni hiti Benimki şarkısını gençler çok sevdi.  Yayınlandığı tüm sosyal medya platformlarında büyük  ilgi gören şarkı ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10  milyon, toplamda 30 milyon kez izlendi.
  Gençlerin favori markası Cornetto ve ünlü şarkıcı Yalın  işbirliği, büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yalın tarafından  yazılıp seslendirilen bu yazın hiti Benimki adlı şarkıya  yayınlanmaya başladığı andan itibaren tüm sosyal medya  platformlarında gösterilen ilgi giderek büyüyor. Şarkının  video klibi ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10 milyon,  toplamda 30 milyon kez izlendi.
 Cornettonun “aşkta cesur olan kazanır” temalı iletişim çalışmalarına aşk şarkısı “Benimki” ile eşlik eden Yalın, sosyal medya sitelerinde her gün daha fazla takipçi toplamaya devam ediyor.
Şarkıyla birlikte yayınlanan #aşktacesurolan başlığı 15 bin tweet alırken, Facebook’ta da 9.5 milyon kişiye erişim sağlandı. Şarkı, Mashable’da da en çok paylaşılan viral videolar arasında birinci oldu.
Bu yazın aşk şarkısı “Benimki”, mevcut durumda bugüne kadar yayınlananlar arasında en çok izlenen klip olma özelliği taşıyor. “Benimki” nin şu ana kadarki performansı ile tüm zamanların en hızlı yükselen şarkı olduğu tahmin ediliyor.

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.