HABERLER

EMRE YÜCELEN’İN SÖZLERİ GÜLBEN ERGEN İMZALI “İSTANBUL GİBİDİR AŞK” ŞARKISI KLİPLENDİ

İSTANBULGİBİDİRAŞK

  “İSTANBUL GİBİDİR AŞK”

 KLİPLENDİ

Emre Yücelen’in yeni albümü “İstanbul Gibidir Aşk” Arpej Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

Albümün ilk klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde “İstanbul Gibidir Aşk”a çekildi. İstanbul’un ikonik mekanlarında gerçekleşen klip çekimleri 2 gün sürdü. Greenboxta çekilen klipte, time lapse tekniği kullanıldı. Şarkının klarnet kayıtlarına imzasını atan Göksun Çavdar, klipte Emre Yücelen’e eşlik etti.

İSTANBUL GİBİDİR AŞK KLİP2

İstanbul Gibidir Aşk, Sonbaharım, Üç Yıldız, Bana Eyvallah, Bitti ve Gitti isimli 5 yeni şarkı ve 2 şarkının da (Sonbaharım, Bitti ve Gitti) akustik versiyonunun bulunduğu albüme adını veren “İstanbul Gibidir Aşk”şarkısının sözleri Gülben Ergen Çelik, müziği Emre Yücelen’e ait.Diğer şarkıların söz ve müzikleri, aranjelerin ise tamamı Emre Yücelen’in imzasını taşımakta.

Emre Yücelen’in öncesinde yayımladığı “Şeker Pembesi” ve “Mutluluk Köyü” single’larında bulunan şarkıları da içine alan albümde, toplam 11 şarkı yer alıyor.

Emre Yücelen, “İstanbul Gibidir Aşk” albümünün canlı enstrüman kayıtlarında, Türkiye’nin en önemli müzisyenleri Göksun Çavdar, Hasan Gözetlik, Mehmet Akatay, Uğur Varol ve Kempa Yaylı Grubu ile çalıştı. Şarkıların mix ve masteringleri Murat Yelken tarafından yapıldı.

Albüm fotoğrafları için Hasip Arvas’ın objektifine poz veren Emre Yücelen’in, kapak fotoğrafı ve tasarımı ise Gökhan Palas imzası taşımakta.

İŞTE EMRE YÜCELEN’İN BEKLENEN KLİBİ “İSTANBUL GİBİDİR AŞK”

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.