HABERLER

PLAY FM’DEN “YANINDAYIM” PROJESİ

PLAYFM

PLAY FM’DEN 1. YILINDA ANLAMLI ETKİNLİK

Kıbrıs ve Londra’nın hit müzik istasyonu PLAY FM, Kıbrıs’ta ki 1. yılı münasebetiyle ‘Meme Kanseri Farkındalık Ay’ı için Türkiye’den ünlü isimlerle “YANINDAYIM” adında sosyal sorumluluk projesi hazırladı.

Proje koordinatörlüğünü Ali Dervişoğlu nun yaptığı projede Seyfi Dursunoğlu, Vatan Şaşmaz, Cenk Torun, Berksan, Caner Cindoruk, İlker Kızmaz ve Özgür Özberk  Çiğdem Sonkurt’un sanat yönetmenliğinde fotoğrafçı Esra Pozan’ın objektifine poz verdiler.

Dün gece Grand Pasha Hotel’de gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Play Fm genel yayın yönetmenli Ali Dervişoğlu, bu projeyle meme kanserinin teşhisi ve tedavisinde moralin önemini vurgulamak, utanılacak bir yanının olmadığını göstermek, erkeklerin de kadınların yanında olduğunu göstererek, erkeklerin de risk altında olduğuna dikkat çekmek istediklerini belirtti.

CİNDORUK

Kanser Hastalarına Yardım Derneği işbirliğiyle gerçekleşen projede Huysuz Virjin’i (Seyfi Dursunoğlu) kemoterapi tedavisi gören bir hasta, Caner Cindoruk’u hastalığın pençesinde çaresizken moral ve destekle hastalıktan kurtulmuş mutlu biri olarak, Cenk Torun’u kanserli hastanın acısını hissettiğini temsili gösteren kanlar içinde, Berksan’ı çocuğunu emziremeyen bir annenin üzüntüsünü simgelerken, İlker Kızmaz’ı memesi alınmış bir kadının ne hissettiğini gösteren pozu, Özgür Özberk’i şefkatle uzanan yardım eliyle veVatan Şaşmaz’ı  hayatta her şeye rağmen yenilmeden hayata dik durup devam etmek gereği mesajlarını verirken görmekteyiz.

BERKSANHUYSUZ

1. yılında Kıbrıs’ta bir ilki de gerçekleştirerek Kıbrıs’ın ilk IP portalını hayata geçiren Play Fm, gece de 1 adet tv ve 12 farklı tarzda radyoyu bünyesinde barındıran playfm.com.tr ‘nin de tanıtımı yapıldı.

 

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.